Küldés

Betanított csomagoló

Tulajdonságok
Pozíció Csomagoló
Munkavégzés helye Mátészalka
Foglalkoztatás módja alkalmi munka
Munkaidő teljes munkaidős állás
Fizetési szint versenyképes

Betanított munka Mátészalkán napi bejelentéssel. 3 műszakos munkarend, desszert termékek csomagolása

Alkalmi munka!!

Feladatok:

Csomagolás
Válogatás
Pakolás
Dobozolás
Túró rudi számolás

Elvárások:
Pontos, precíz munkavégzés
8 általános iskolai végzettség
Megbízhatóság rugalmasság
Érvényes tüdőszűrő
Nyitottság a tanulásra
Hosszú távon vállalja, hogy napi bejelentéssel dolgozik
Képes csapatban dolgozni
Gyári környezetben eltöltött folyamatos, minimum 1 év munkaviszony
Ápoltság és tisztaság alapfeltétel, mivel élelmiszeriparról van szó!!

Előny:
Érvényes tüdőszűrő esetén, akár azonnali munkakezdés
Amit partnerünk kínál
Munkavédelmi eszköz
Zuhanyzási lehetőség
Heti fizetés
Nettó 1304 Ft óra + műszakpótlék Startapro_1716209200