Az ingatlanos nem csinál semmit, csak elteszi a pénzt? Gyere hozzánk semmit tenni Dunakeszin!

Tulajdonságok
Cégnév / szektor Körültekintő Ingatlan
Pozíció ingatlan referens
Munkavégzés helye Dunakeszi és környéke
Iskolai végzettség érettségi
Foglalkoztatás módja határozatlan idejű
Munkaidő otthoni munka
Fizetési szint versenyképes
Speciális jelleg gyakorlatot nem igényel

Ingatlan irodánk referens-üzlettársat keres Dunakeszin és környékén, elsősorban helyi lakos személyében.

Tapasztalat nem szükséges, a betanítást vállaljuk.

Nálunk:
nincs semmiféle havi, vagy bármilyen egyéb díja annak, hogy a kötelékünkben lehetsz INGYENES!
nincs hirdetési költség és munka a hirdetésekkel INGYENES!
nincs betanítási szerződés, röghöz kötés, a betanítás INGYENES!
nem kell vállalkozást fenntartanod ahhoz, hogy pénzt keress INGYENES!
másoknál mentori programnak hívják, mi baráti segítségnek azt, amivel segítjük a pénzkeresetedet INGYENES!
segítünk új megbízásokat felkutatni és megszerezni INGYENES
figyeljük helyetted a konkurenciát INGYENES!

nincs irodai ügyelet, tényleg saját beosztásod szerint tevékenykedhetsz
nincs heti meeting folyamatos elvárásokkal és számonkérésekkel, teljesen szabadon dolgozhatsz
családias, baráti a hangulat, nincs főnök-alárendelt viszony, a kapcsolat üzleti, nem alárendelt.

Lényegi feladatok:
saját portfólió felépítése (nem élősködünk sem máson, sem egymáson, aki más készletéből akar dolgozni ne hozzánk jöjjön)
saját ügyfelekkel való folyamatos kapcsolattartás

Elvárások:
középfokú végzettség
könnyed kapcsolatteremtő képesség
egy kis üzleti érzék sem jöhet rosszul
nagy fokú önállóság, vállalkozói szemlélet (nem szeretünk felügyeleti rendszerben dolgozni)

Számunkra a hosszú távú, jövedelmező együttműködés fontosabb, mint a heti statisztika!

A tevékenység végzéséhez jogosítvány és saját gépkocsi nélkülözhetetlen, saját vállalkozás viszont nem szükséges.

Bővebb felvilágosítás kizárólag telefonon és személyesen:

Tóth Péter

http: www.korultekinto.hu Startapro_1640106949