Küldés

Győri ingatlanközvetítő iroda üzletkötőket keres

Tulajdonságok
Pozíció üzletkötő
Munkavégzés helye Győr
Foglalkoztatás módja határozatlan idejű
Munkaidő teljes munkaidős állás
Fizetési szint kiemelkedő
Speciális jelleg gyakorlatot nem igényel
Leírás

Az Express Ingatlan Stúdió Kft

Ingatlanközvetítői állásra

munkatársat keres győri irodájába.

Abban az esetben, ha Ön kitartó, jó kommunikációs képességekkel rendelkezik, és szeretne sok befektetett munkával, jóval az átlag felett keresni, akkor jelentkezzen ingatlan közvetítői munkára, és egy kötetlen beszélgetés keretein belül, megismerheti szolgáltatásunkat, munkánkat.

Tudjuk a receptet ahhoz, hogy valaki kiszámíthatóan, folyamatosan elérje kitűzött céljait, és ehhez minden támogatást megadunk. Küldje el pályázatát részünkre, és tanulja meg ezt a hivatást, a sok éves tapasztalattal rendelkező vezetőinktől.

Miért legyél ingatlan közvetítő?

- Az egyik legjobban fizetett szakmában dolgozhatsz.
- Önállóan, rugalmasan oszthatod be az idődet.
- Izgalmas munkakör, folyamatosan új helyzetekkel fogsz találkozni.
- Az ingatlan értékesítés komplex tudást igényel, amelyre megtanítunk, és akár több évtizedig a szakmában dolgozhatsz.

Főbb feladatok:

- Eladó ingatlanok felkutatása, megbízási szerződések megkötése
- Kapcsolattartás meglevő és új ügyfelekkel
- Hirdetési felületek kezelése
- Értékesítéssel kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása
- Az ügyfélkör igényeinek felmérése, és azok kielégítése, az eladás vétel során

Az álláshoz tartozó elvárások:

- Jó kommunikációs készség
- Kitartó, szorgalmas munkavégzés
- Alapfokú informatikai ismeretek

Munkavégzés helye: Győr és 30km-es körzete

Várunk, amennyiben

- Ügyfélközpontú vagy
- Vállalkozóként tudsz csatlakozni
- Szeretnél az egyik legjobban fizetett szakmában, a befektetett munkáddal arányosan keresni
Startapro_1709833460