Küldés

Raktáros-Targoncaveztő

Tulajdonságok
Pozíció Raktáros-Targoncaveztő
Munkavégzés helye Komárom
Foglalkoztatás módja határozatlan idejű
Munkaidő teljes munkaidős állás
Fizetési szint átlagos
Leírás

Munkakör megnevezése: Raktáros Targoncavezető

Főbb feladatok:

Gépi és kézi anyagmozgatási feladatok szakszerű ellátása. Alapanyagok-szőnyegtekercs, félkész, illetve kész termékek raktárból való anyagkiadás és betárolás
Termelés (varroda) folyamatos anyagellátásának biztosítása, a tevékenység ellátása átlagos fizikai munka terheléssel jár.
Raktáron belül- és üzemrészek közötti anyagmozgatás targoncával
Raktári rend és tisztaság folyamatos fenntartása leltározásban való részvétel.
Vállalt irányítási rendszer használat, azonosító címke nyomtatása

Elvárások:

Érvényes targonca-vezető jogosítvány megléte _3312-es és 3324- es típusú
Minimum 2 éves gyakorlat
Rugalmasság, precíz munkavégzés
Két műszakos és vagy éjszakai műszak vállalása (1 fő éjszakás, 1 fő két műszak)
Önálló felelősségteljes munkavégzés

Amit kínálunk:

Határozatlan idejű munkaszerződés, teljes munkaidős foglalkoztatás
Azonnali kezdés, 8 órás munkarend
Havit team bónusz és negyedéves jelenléti bónusz
Korlátlan kávé, tea fogyasztás
Ingyenes dolgozói buszjáratok
Segítőkész csapat
Welcome Bónusz: 50.000 Ft egyszeri kifizetés
Cafetéria: nettó 35.000 Ft hó
Negyedéves jelenléti bónusz
Ingyenes buszjárat
Ingyenes E-bike használat
Személyes Coaching, munkavállalók támogatása
Munkavállalói kedvezmények szolgáltatóknál
Közösségi programok: Farsang, Húsvét, Karácsonyi vacsora
Ingyenesen kávéautomata használat
Ajánlói program

Állás típusa: Teljes munkaidő

Munkarend: Éjszakai munkavégzés és két műszak

Jelentkezni e-mailen:
Tel: 06706763292
Személyesen: 2903 Komárom Puskás Tivadar utca 6.

A cég honlapja: www.racemark.eu

Fizetés: bruttó 410.000 Ft hó Startapro_1707299636