Küldés

Portai szolgálat és külső takarítói állás.

Tulajdonságok
Pozíció Portás
Munkavégzés helye Debrecen
Foglalkoztatás módja határozatlan idejű
Munkaidő teljes munkaidős állás
Fizetési szint versenyképes

Cégünk keres megbízható és dinamikus munkatársat portai szolgálat és külső takarítói feladatok ellátására.

Feladatok:

Az épület portájának felügyelete és biztosítása
Telefonhívások fogadása és kezelése
Postakezelés, csomagok átvétele
Külső területek takarítása, beleértve a járdákat és parkolókat

Elvárások:

Jó kommunikációs készség és barátságos megjelenés
Rugalmasság és jó stressztűrő képesség
Precíz munkavégzés és megbízhatóság
Képesség önálló munkavégzésre

Nyugdíjasként is!!

Amit kínálunk:

Versenyképes fizetés
Stabil munkahely
Barátságos munkakörnyezet és támogató csapat

Ha szeretnél csatlakozni hozzánk, kérjük, küldd el önéletrajzodat a e-mail címre, vagy keress a 06306095184-es telefonszámon. Várjuk jelentkezésedet! Startapro_1708207211