Küldés

Endokrinológus szakorvos

Tulajdonságok
Pozíció Endokrinológus
Munkavégzés helye 1076 Budapest
Foglalkoztatás módja határozatlan idejű
Munkaidő teljes munkaidős állás
Fizetési szint átlagos
Leírás

BUDAPESTI PÉTERFY SÁNDOR UTCAI KÓRHÁZ-RENDELŐINTÉZET

Endokrinológiai járóbeteg szakrendelés

Munkakör betöltésére pályázatot hirdet.

Tevékenységi kör (ellátandó feladatok):
a TEK szerinti lakosság endokrinológiai ellátása

Foglalkoztatás időtartama, munkaideje, munkarendje, formája:
Határozatlan, Teljes munkaidő vagy részmunkaidő, egészségügyi szolgálati jogviszony

Munkavégzés helye: 1076 Budapest, Péterfy Sándor u. 8-20.

Illetmény és juttatások:
Az illetmény megállapítására és a juttatásokra az egészségügyi szolgálati jogviszonyról szóló 2020. évi C. törvény alkalmazásai az irányadók.

A pályázatok benyújtásának módja:
Elektronikus úton Dr Schulteisz Nóra járóbeteg ellátásért felelős orvosigazgató helyettes részére

Pályázati feltételek
Büntetlen előélet
Cselekvőképesség
Magyar állampolgárság
Egyetem, endokrinológiai szakvizsga
Egészségügyi alkalmasság

Pályázat részeként benyújtandó dokumentumok:
fényképes szakmai önéletrajz
orvosi diploma, szakvizsga másolata,
végzettséget képzettséget igazoló okirat
3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány
hozzájáruló nyilatkozat, hogy a pályázatban foglaltakat a pályázat elbírálásában résztvevők megismerhetik

A pályázat elbírálása során előnyt jelent a szakmai tapasztalat?: Igen

A pályázat benyújtásának határideje: folyamatos

A pályázat elbírálásának módja: A jelentkezők meghallgatása és a pályázatok elbírálása folyamatosan történik, a munkakör azt követően azonnal betölthető.

Startapro_1712297100