Küldés

Belgyógyászati Osztályvezető Főorvos

Tulajdonságok
Pozíció Belgyógyászati Osztályvezető Főorvos
Munkavégzés helye 1076 Bp
Foglalkoztatás módja határozatlan idejű
Munkaidő teljes munkaidős állás
Fizetési szint versenyképes
Leírás

BUDAPESTI PÉTERFY SÁNDOR UTCAI KÓRHÁZ-RENDELŐINTÉZET

Belgyógyászati osztály
pályázatot hirdet

Osztályvezető főorvos
Munkakör feladatkör betöltésére.

Tevékenységi kör (ellátandó feladatok):
A munkakörbe tartozó, illetve a vezetői megbízással járó lényeges feladatok: A belgyógyászati osztályon általános belgyógyászati betegek ellátása történik. Az osztály szakmai tevékenységének vezetése, irányítása, zavartalan működésének biztosítása, a szakmai irányelvek mentén. Az osztály működésének megszervezése, a beosztott dolgozók szakmai munkájának felügyelete, szakmai fejlődésük elősegítése. Közreműködés rezidens kollégák képzésében.

Foglalkoztatás időtartama, munkaideje, munkarendje, formája:
Határozatlan, 40 óra, teljes munkaidő, a meghirdetett munkakör egészségügyi szolgálati jogviszony

Munkavégzés helye: 1076 Budapest, Péterfy Sándor u. 8-20.

Illetmény és juttatások:
Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a Közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései, valamint az egészségügyi szolgálati jogviszonyról szóló 2020. évi C. törvény alkalmazásai az irányadók.

A pályázatok benyújtásának módja: Elektronikus úton a főigazgató részére

Pályázati feltételek:
Büntetlen előélet
Cselekvőképesség
Magyar állampolgárság
Orvosi egyetem, belgyógyász szakvizsga
Osztályvezetésre vonatkozó, rövid szakmai program és vezetési elképzelések

Pályázat részeként benyújtandó dokumentumok:
Részletes szakmai önéletrajz
Egyetemi diploma és szakképesítések, végzettségek másolata
Kamarai tagság esetén annak igazoló okirata
Érvényes működési engedélyről szóló igazolás
Tudományos tevékenység jegyzéke
3 hónapnál nem régebbi, Eszjtv-ben meghatározott, kizáró okokra is vonatkozó, speciális erkölcsi bizonyítvány
Beleegyező nyilatkozat arról, hogy a pályázati anyagot a pályázat elbírálásában résztvevők megismerhessék

A pályázat elbírálása során előnyt jelent:
Tudományos fokozat
Osztályvezető főorvosi gyakorlat
További szakvizsga szakvizsgák
Szakmai tapasztalat időtartama

A pályázat elbírálásának módja: A munkakör legkorábban a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.

A pályázat elbírálásának határideje: 2023.11.10.
Startapro_1697461564