Ápoló/szociális gondozó-ápoló/szociális segítő MUNKATÁRSAKAT KERESÜNK

Tulajdonságok
Pozíció Ápoló/szociális gondozó-ápoló/szociális segítő
Munkavégzés helye Budapest 10. kerület
Foglalkoztatás módja határozatlan idejű
Munkaidő teljes munkaidős állás
Fizetési szint átlagos
Leírás

Feladatok:

személyes gondoskodást nyújtó szenvedélybetegek bentlakásos intézményében ápolási, gondozási, mentálhigiénés, szociális segítői feladatok végzése a munkaköri leírásban foglaltak alapján, a képesítésnek megfelelő tevékenység végzése.

Elvárások:
szakképzett ápoló, OKJ 54, 55, pszichiátriai szakápoló
OKJ 34 gondozó, pszichiátriai gondozó/szenvedélybeteg gondozó/szociális gondozó és ápoló/ szociális szakgondozó/ szociális ápoló és gondozó/ szociális és rehabilitációs szakgondozó/ szociális és mentálhigiénés szakgondozó végzettség;
felsőfokú szociális, vagy egészségügyi végzettség (szociális munkás, szociálpedagógus, stb.);
ezek hiányában megkezdett szakirányú képzés, vagy a képzés elvégzésének vállalása.

Előny:
szakmában megszerzett gyakorlat;
munkáltató értékrendjének elfogadása.

Munkavégzés:
minden esetben folyamatos, 12 órás munkarendben

Startapro_1691137324