Küldés

Ápolási asszisztens, szakápolási asszisztens - Ausztria

Pozíció Ápolási asszisztens, szakápolási asszisztens - Ausztria
Munkavégzés helye Bécs
Foglalkoztatás módja határozatlan idejű
Munkaidő teljes munkaidős állás
Fizetési szint versenyképes

Készen állsz arra, hogy egy olyan értékes szerepet vállalj, ahol a gondoskodás és az emberségesség a mindennapok része?
Osztrák partnerünknél az emberközpontúság és az állandó szakmai fejlődés kiemelt szerepet kap.Ausztriában vállalva ezt a kihívást, lehetőséget kapsz arra, hogy része legyél egy olyan közösségnek, ahol az egészségügyi szakértők összefogása és az innovatív megközelítések határozzák meg a mindennapokat.
Várjuk jelentkezésedet ápolási asszisztens vagy ápolási szakasszisztens pozícióra Ausztriában, ahol az elkötelezett szakemberi csapatunk olyan környezetet biztosít, amelyben kihasználhatod és fejlesztheted szakértelmedet. Ezáltal te is részese lehetsz a betegek egészségének és jólétének javítására irányuló erőfeszítéseinknek.
Ha rendelkezel az ápolási területen szerzett tapasztalattal, szakmai elhivatottsággal és kiváló kommunikációs készségekkel német nyelven, ne habozz jelentkezni!

Feladatok

- Alapvető ápolási és mobilizációs technikák elvégzése
- Személyi higiénia és táplálkozás
- A beteg megfigyelése
- Profilaktikus ápolási intézkedések,
- Az elvégzett ápolási intézkedések dokumentálása, valamint a segédeszközök karbantartása, -
tisztítása és fertőtlenítése

Elvárások

- Min. középfokú német nyelvtudás
- Releváns végzettség
- Ápolásban szerzett tapasztalat
- Terhelhetőség, precíz munkavégzés

Előny

- Külföldi munkavégzésben szerzett releváns tapasztalat
- Német nyelvű dokumentumok (végzettség, nyelvvizsga, referencia stb.)
- Autó, jogosítvány

Amit ajánlunk

- Fizetés: br. 2200 - br. 2800
- + Éjszakai-, hétvégi pótlék, veszély- és nehézségi pótlék
- Osztrák bejelentés
- Szállás biztosítása (próbaidő alatt is)
- Ügyintézésben való segítség
- Magyar nyelvű kapcsolattartó

További információ

- Felső- Ausztriában, Salzburgban, és Alsó-Ausztriában Bécsben is vannak nyitott pozícióink
- Partnerünknél próbamunka van, ami kb. 3-7 nap fizetett próbamunka, ingyenes szállással

Munkavégzés helye: Ausztria szerte több helyen

Jelentkezés: https: n9.cl k33p8 Startapro_1689320289