Küldés

Területi értékesítési vezető

Tulajdonságok
Pozíció Értékesítési vezető
Munkavégzés helye Budapest
Foglalkoztatás módja határozatlan idejű
Munkaidő teljes munkaidős állás
Fizetési szint kiemelkedő

Fő feladatok: üzleti értékesítési tervek megvalósítása az üzletkötő csapat értékesítési tevékenységének irányítása, szervezése üzletkötők munkájának támogatása, munkájuk menedzselése üzleti kapacitás folyamatos bővítése, ügyfélkör üzlet bővítése , teljesítményének mérése, ellenőrzése, ösztönzése oktatásokon, tréningeken való részvétel a társaság érdekeinek képviselete a biztosítási piacon

Elvárások: o Diploma vagy MNB Független Biztosításközvetítői hatósági vizsga

büntetlen előélet-erkölcsi bizonyítvány kiemelkedő értékesítési képesség jó kapcsolatteremtő készség mobilitás, rugalmasság üzleties megjelenés komplex gondolkodásmód gyors döntési és helyzetfelismerési képesség kiváló kommunikációs készség ügyfélközpontúság csapatszellem felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek,számlaképesség

Amit kínálunk:

- Kezdő támogatás : 3 éves extra finanszírozási program

- Kötési és Fenntartási jutalék

- Minőségi ingyenes szakmai továbbképzés

- Lead generálás van

- Magas szintű oktatások,tréningek

- Mentori program,karrier lehetőség

- insentíve utak

- Modern iroda

Jelentkezni önéletrajzzal lehet a valtoztatniakarokma kukac gmail.com e-mail címen !

Startapro_1648716379