Küldés

Pedagógus átképzési program

Tulajdonságok
Pozíció Pedagógus tanácsadó
Munkavégzés helye Budapest
Foglalkoztatás módja határozatlan idejű
Munkaidő teljes munkaidős állás
Fizetési szint kiemelkedő
Leírás

Bizonytalan a jövője a pedagógus pályán?

Megbecsülésre és elismerésre vágyik?

Gondolkozik, vagy már döntött is a váltásról?

Nálunk érték a pedagógusi tapasztalat!

Itt a nyári szünet, tét nélkül kipróbálhatja magát!
Induljon el velünk egy új pályán!

Átképzési programmal, személyre szabott mentori támogatással és 1 éves hivatásindító támogatással várjuk pedagógusok és ex-pedagógusok jelentkezését az ország számos pontján működő irodáinkban!

Amit kínálunk:

Stabil, multinacionális vállalati háttér
Családias, támogató munkakultúra
Igényes, professzionális munkakörnyezet
Nemzetközi hátterű képzési- és mentori rendszer
1 éven belül akár vezetői előrelépés
Versenyképes javadalmazás (teljesítményarányos jövedelem + hivatásindító támogatás)

Feladatok:

A képzési rendszerünk elvégzése
Részvétel a mentori tárgyalásokon
Kapcsolattartás meglévő és új ügyfelekkel
Igényfelmérés folytatása - megtanult módszertan alapján
Pénzügyi termékek értékesítése a felmerülő igény szerint
Értékesítési és karriercélok elérése

Amit elvárunk:

Pedagógusi végzettség (gazdasági, matematikai előnyt jelent, de nem feltétel)
Tanulási hajlandóság, nyitottság
Magas szintű kommunikációs készség
Magabiztos, határozott fellépés (ez idővel csak nőni fog!)
Kiváló interperszonális készségek
Felhasználói szintű Microsoft Office ismeretek

Jelentkezés diplomával a nogeakft . hr . lovasne kukac gmail . com Startapro_1690543395