Küldés

Vezérigazgatói asszisztens-Budapest

Tulajdonságok
Pozíció Asszisztens
Munkavégzés helye Budapest
Foglalkoztatás módja határozatlan idejű
Munkaidő teljes munkaidős állás
Fizetési szint versenyképes
Leírás

Budapest - Vezérigazgatói asszisztens
Munkavégzés helye:
1132 Budapest, Visegrádi utca 40.

Közép-európában jelen lévő pénzügyi szolgáltatásokkal foglalkozó osztrák társaság magyarországi fióktelepéhez keres angolul, németül ( vagy mindkét nyelven beszélő és író) elnöki titkárságvezetőt.

Feladatok:
-Kapcsolattartás és ügyintézés a meglévő ügyfeleink igényeinek megfelelően
-Időpont egyeztetés a Vezérigazgató üzleti partnereivel és ügyfeleivel
-Vezérigazgató tárgyalásainak menedzselésében történő részvétel
-A Vezérigazgató szakmai és személyes ügyeinek intézésében történő közreműködés
-Back Office folyamatokban való részvétel
-Általános irodai, ügyviteli feladatok ellátása
-Üzleti megkeresések továbbítása a menedzsment felé

Téged keresünk, ha:
-Rendelkezel minimum középfokú végzettséggel
-Folyékonyan kommunikálsz angol és vagy német nyelven egyaránt szóban és írásban
-Pontosság és önállóság jellemzik a munkavégzésedet
-Kiemelkedő kommunikációs készségeid vannak szóban és írásban
-Udvariasan és határozottan tartod a kapcsolatot partnereinkkel
-Magabiztos vagy az MS Office használatában
-Igényes a megjelenésed

Amit kínálunk:
-Stabil munkahely
-Azonnali munkakezdés
-Versenyképes jövedelem
-Fiatal, dinamikus csapat
-Színvonalas munkakörnyezet
-Határozatlan idejű munkaviszony
-Munkába járás támogatás BKV bérlet ,laptop, céges mobiltelefon

Előnyök:
-Hasonló munkaterületen szerzett tapasztalat

Ha szeretnél egy olyan csapat tagja lenni, amely a maga iparágában a legjobbak közé tartozik, akkor várjuk a jelentkezésedet.

Jelentkezni lehet fényképes, szakmai önéletrajzzal, és bérigény megjelölésével a email címen. Startapro_1709143598