Küldés

Vevői diszponens - Nyírbátor

Tulajdonságok
Pozíció Vevői diszponens
Munkavégzés helye Nyírbátor
Foglalkoztatás módja határozatlan idejű
Munkaidő teljes munkaidős állás
Fizetési szint kiemelkedő

Német tulajdonú, dinamikusan fejlődő multinacionális autóipari beszállító vállalat
folyamatosan bővülő csapatába keres munkatársakat az alábbi munkakör betöltésére:
Vevői diszponens

Feladatok:
- Kapacitás- és alapanyagvizsgálat
- EDI visszaigazolási folyamat kezelése
- Vevői megbízások visszaigazolása
- Forecast és tervszámok kezelése, feldolgozása
- Eszkaláció menedzsment
- Biztonsági készlet monitoring
- Aktív kapcsolattartás a terület tervezőivel és műszaki, technológiai támogatással
- Napi szintű kihozatal felügyelete, eltérés esetén eszkaláció indítása
- Kapacitás nyomonkövetése, a munkatartalomhoz képest előrejelzések készítése
- KPI folyamat és kiértékelések nyomon követése, felügyelete, kiszállítási mutatók és raktárkészlet monitoring
- Kapcsolattartás a Sales -el az anyavállalatnál és a helyi CS részvevőivel
Elvárások:
- Szakirányú felsőfokú végzettség (Logisztika vagy gazdasági jellegű)
- Hasonló területen szerzett legalább 3 éves szakmai tapasztalat
- Eredményorientált hozzáállás és a határidők betartására való képesség.
- Tapasztalat az erőforrások kezelésében és optimalizálásában.
- Angol és vagy német társalgási szintű nyelvtudása
- Proaktív személyiség, csapatmunkára való hajlandóság, kreatív gondolkodás
Amit kínálunk:
- Folyamatos fejlődési és előrelépési lehetőség
- Stabil multinacionális háttér, hosszú távú munkalehetőség
- Dinamikus, jó csapat, összetartó kollégák
- Modern technológia és munkakörnyezet
Munkavégzés helye:
Nyírbátor

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, önéletrajzát
Vevői diszponens jeligével juttassa el az e-mail címre.
További információ:
Startapro_1710169179