Küldés

Orvostechnológiai adminisztrátor

Tulajdonságok
Pozíció Orvostechnológiai adminisztrátor
Munkavégzés helye 1076 Budapest
Foglalkoztatás módja határozatlan idejű
Munkaidő teljes munkaidős állás
Fizetési szint átlagos

A Dél-pesti Centrumkórház Országos Hematológiai és Infektológiai Intézet
Budapesti Péterfy Sándor utcai Kórház-Rendelőintézet

Orvostechnológiai Osztálya
pályázatot hirdet

adminisztrátor

munkakör betöltésére.

A egészségügyi szolgálati jogviszony időtartama:
határozatlan idejű jogviszony

Foglalkoztatás jellege:
Teljes munkaidő

A munkavégzés helye:
Budapest, 1076 Budapest, Péterfy Sándor utca 8-20.

A munkakörbe tartozó lényeges feladatok:
A műszerügyi osztály nyilvántartásainak szakszerű vezetése, iratainak rendezése, iktatások elvégzése. Megrendelések, ajánlatkérések kiküldése, határidők figyelése, betartatása. Iratok másolása, elektronikus beolvasása, nyomtatások.
Kapcsolattartás a betegellátó osztályokkal, a műszerügyi osztály dolgozóival és a gazdasági terület többi osztályával, beszállítókkal és alvállalkozókkal.

Illetmény és juttatások:
Az illetmény megállapítására és a juttatásokra az Egészségügyi szolgálati jogviszonyról szóló 2020. évi C. törvény és a végrehajtásáról szóló 528 2020.(XI.28.) Korm. rendelet, OKFŐ utasításai, valamint a 256 2013.(VII.05.) Korm. rendelet az irányadók.

Pályázati feltételek:
Középfokú képesítés,
Büntetlen előélet
Felhasználó szintű MS Office (irodai alkalmazások, levelezés)
Magyar Állampolgárság
Cselekvőképesség

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:
Egészségügyben szerzett tapasztalat
Orvostechnológiai eszközismeret
ECO-Stat program ismerete

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:
Önéletrajz
Sikeres alkalmazás esetén három hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány
Iskolai végzettséget, szakképzettséget igazoló bizonyítvány másolata
Nyilatkozat arról, hogy a pályázó személyes adatait a pályázati bizottság tagjai megtekinthetik

A munkakör betölthetőségének időpontja:
A munkakör a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.

A pályázatok benyújtásának módja:
Elektronikus úton a műszerügyi osztályvezető (Sáfár Endre) részére Startapro_1716469275