Lakossági tanácsadót keresünk szakemberek és pályakezdők jelentkezését is várjuk!!!!

Tulajdonságok
Pozíció Lakossági tanácsadó
Munkavégzés helye Budapest
Foglalkoztatás módja határozatlan idejű
Munkaidő teljes munkaidős állás
Fizetési szint kiemelkedő
Leírás

Lakossági tanácsadót keresünk
SZAKEMBEREK és PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!!!!
Találja meg mások számára a boldogabb jövő eléréséhez szükséges pénzügyi megoldást!
Tegye meg mindezt profi háttér támogatással
Feladatok:
*Megtakarítási ,biztosítási termék értékesítése magánszemélyek felé
*Meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás, emellett új ügyfelek felkutatása és megtartása
*Pénzügyi ajánlatok készítése és terméktájékoztató megtartása
*Szerződések megkötése és utógondozása
*Részvétel a képzéseken és a továbbképzéseken

Elvárások:
Felsőfokú végzettség vagy MNB vizsga
Értékesítésben vagy biztosítási területen szerzett tapasztalat
Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
Eredmény orientált szemléletmód

Ami kínálunk:
*Folyamatos teljesítményértékelés
*Vezetői segítségnyújtás, meetingek
*Késés nélküli fizetés és nagy értékű jutalmak kiemelkedő eredmény elérésénél
*Tervezhető, jól átlátható karrierrendszer
*Ingyenes képzések
Magas kereset !!!

Startapro_1652511567