Küldés

Irodai asszisztens Martonvásár

Tulajdonságok
Pozíció Irodai asszisztens
Munkavégzés helye Martonvásár
Foglalkoztatás módja határozatlan idejű
Munkaidő teljes munkaidős állás
Fizetési szint versenyképes

Több mint 10 éve dolgozunk az építőiparban azon eleinte generálkivitelezéssel és felújításokkal , hogy minden igényt tökéletesen kiszolgáljunk. Részt veszünk a digitalizációban is, iKont startapunkkal olyan szoftveres és hardveres megoldásokat fejlesztünk, amelyek segítségével átláthatóvá és költséghatékonnyá válnak az építési munkálatok. Termékeink az építőipar mellett a mezőgazdaságban és a gyártásban is kiválóan felhasználhatóak. Továbbá foglalkozunk konténerek eladásával és bérbeadásával, valamint különféle fémipari munkák elvégzésével egyaránt.

Főbb feladatok, munkák:
kimenő és bejövő számlák kezelése
könyveléssel való kapcsolattartás
anyag mennyiségek és típusok leegyeztetése termelésvezetővel
termelési és irodai anyagok beszerzése
személyzeti adminisztráció nyilvántartása
fuvarszervezés

Az álláshoz tartozó elvárások:

MS Office illetve bármilyen programnyelv alapismerete
precizitás
probléma megoldó készség
rugalmasság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Martonvásárhoz közeli lakóhely
B kategóriás jogosítvány
Műszaki rajz programok ismerete (Autocad, Solidworks)

Amit kínálunk:
Fiatalos, nagy fejlődési potenciállal rendelkező cégben karrierlehetőség
Versenyképes fizetés, bónusz
Céges telefon, laptop
Szakmai fejlődési és előre lépési lehetőség
Családias munkahelyi légkör
Fiatal, innovatív, dinamikus csapat
Határozatlan idejű szerződés

Munkavégzés helye:
Martonvásár

Bérezés megegyezés szerint!

Jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal az info(kukac)ikont.hu email címre várunk!
Startapro_1715849579

_Ikont_

Összes hirdetés megtekintése