Keresés mentése Hirdetésfeladás
Szeretnél böngésző értesítéseket kapni a következő esetekben?

Önéletrajzod még nem készült el

Hozd létre egyszerűen és gyorsan önéletrajz szerkesztőnk segítségével!
Az adatokat egyszeri alkalommal szükséges csak megadni, ezt követően már akár egy kattintással is pályázhatsz a meghirdetett állásokra.
Önéletrajz szerkesztése Mindössze néhány percet vesz igénybe a kitöltése

Sunt interesat de aceasta
proprietate intre datele

Az üzenet elküldése előtt önéletrajzodat itt tudod szerkeszteni.

Hirdetés megosztása

Küldés

Belső reklamációkezelő - Nyírbátor

Feladás dátuma: 2024.03.11 15:56
Tulajdonságok
Pozíció Belső reklamációkezelő
Munkavégzés helye Nyírbátor
Foglalkoztatás módja határozatlan idejű
Munkaidő teljes munkaidős állás
Fizetési szint kiemelkedő
Leírás

Német tulajdonú, dinamikusan fejlődő multinacionális autóipari beszállító vállalat
folyamatosan bővülő csapatába keres kollégákat az alábbi munkakörbe:
Belső reklamációkezelő

Feladatok:
Gyártási hibák felismerése, azok kivizsgálása, dokumentálása
Hibaanalízis készítése, helyesbítő és megelőző intézkedések megtétele
Minőségügyi probléma elhárító akcióinak nyomon követése
Minőségbiztosítást segítő időszaki jelentések készítése
Kapcsolattartás a magyar és német társosztályokkal
Elvárások:
Műszaki végzettség
Alapos műszaki rajz ismeret
Aktív német és vagy angol nyelvismeret szóban és írásban egyaránt
Önálló, precíz, pontos munkavégzés
Kiváló kommunikációs készség, határozott fellépés
Kiváló problémamegoldó képesség
Egyéni és csapatmunkában történő munkavégzés
Felhasználói szintű számítógépes ismeret
Előny:
Termékfejlesztésben, folyamatfejlesztésben szerzett tapasztalat
Hibaanalízisben használt eszközök gyakorlati ismerete (8D, 5-Why, Ishikawa, FMEA, MSA, SPC, hibafa elemzés, stb.)
Amit kínálunk:
Versenyképes jövedelem
Folyamatos fejlődési és előrelépési lehetőség
Stabil multinacionális háttér, hosszú távú munkalehetőség
Dinamikus, jó csapat, összetartó kollégák
Munkavégzés helye:
Nyírbátor

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, önéletrajzát
Belső reklamációkezelő jeligével küldje el az e-mail címre.
További információ: Startapro_1710169867

Hirdetések, melyek érdekelhetnek

Elérte a napi elküldhető üzenetek korlátját
A hirdetést sikeresen hozzáadtad a kedvencekhez! A hirdetést te és még másik felhasználó jelölte kedvencnek
A hirdetést sikeresen eltávolítottad a kedvencek közül

Elérted az üzenetküldési korlátot.

Új beszélgetés kezdeményezéséhez hitelesítsd a telefonszámodat!

Hitelesítés
0