Rendezés
Rendezés

Hirdetések

Külföldi munka

  • Kiemelt hirdetések (Összes megtekintése)

  • Hirdetések

    Hirdetések az oldalon: 20 / 50

  • Szakács német munka Deggendorf

    ÁLLÁS MEGNEVEZÉSE: szakács német munka ELVÁRÁSOK: szakács végzettség és gyakorlat

  • Porfestő Németország

    Település: 63674 Altenstadt 3 műszakos munkarend Német bejelentés Szállás ingyenes bérezés:

  • MAG hegesztő -- Németország

    Hosszú távú munkalehetőség Feladat. vastag, szénacél lemez hegesztése, rajz alapján

  • Lakatos-hegesztő állás Németországban

    Feladat: szerelési egységek összeállítása rajz alapján Település: Memmingen 2-3 műszakos

    Hosszú távú munkalehetőség Település: 56593 Hornhausen, ill. 35584 Wetzlar Terület:

  • Lakatos -- Németország

  • CNC Lézergép kezelő-- Németország

    Feladat: Trumpf, Amada lézergép kezelése. Település: 61381 Friedrichsdorf 3 műszakos

  • Autószerelő - Németország

    Település: 34253 Lohfelden Feladat: Tehergépkocsik javítása 2 műszakos munkarend Német

  • WIG+MAG hegesztő -- Németország

    Hosszú távú munkalehetőség Település: 35423 Lich Terület: nyomástartó tartály gyártás Feladat:

  • CNC élhajlító-- Németország

    Feladatok: CNC élhajlító gép ( Trumpf, Hämmerle) programozása, beállítása, kezelése Település:

  • CNC élhajlító gép kezelő Németország

    Feladat: Trumpf élhajlító gépek kezelése Település: 63674 Altenstadt 3 műszakos munkarend német

  • Porfestő állás Németországban

    Város: 63674 Altenstadt Feladat: porfestő berendezés kezelése, ellenőrzés, utókezelés 3

    Hosszú távú munkalehetőség Település: 86987 Schwabsoien Feladat: gépalkatrészek hegesztése

    Feladatok: CNC élhajlító gép kezelése, programok feltöltése, adott esetben programok

  • Olyan Házvezetőnőt keres aki becsületes és maximalista? Megtalálta!

    Jó lenne segítség az otthoni feladatok ellátásában? Szeretne minden nap egy tiszta

  • 1

    Nanny! A jó bébiszitter az anya megduplázása!

    Kedves Bébiszittert kereső család! Keresem azt a családot akinek szüksége van olyan

  • Idösgondozás Németországban

    Ajánlatunk: Együttmüködés mint önálló idösgondozó (vállalkozással). Megbízási díját

  • Ausztriai munkalehetőség

    Bécs melletti kertes családi házba keresünk nyugdíjas házvezetőnőt. Nyelvtudás nem

  • CNC programozó - Ausztria

    Ausztria partnerünk részére keresünk magabiztos német nyelvtudással és tapasztalattal

  • Tehergépkocsivezető

    Ausztriai építkezésekre keresünk német nyelvtudással és teherautóvezető tapasztalattal

Keresés mentése