Pultos

Feladás ideje: 2017.01.06. Hirdetés azonosítója: COM 4070777

Hirdetés adatai

Hirdetés helye

XXI. kerület

Cégnév / szektor

Sarang László

Pozíció

Ügyvezető

Orientáció

Vendéglátás, idegenforgalom

Munkavégzés helye

Csepel

Iskolai végzettség

szakirányú

Nyelvtudás

nem

Jelentkezési határidő

azonnali

Foglalkoztatás módja

határozatlan idejű

Munkaidő

teljes munkaidős állás

Fizetési szint

versenyképes

Hirdetés szövege

Étkezdénk konyhai tapasztalattal rendelkező pultost keres

.Magára és munkájára igényes, nemdohányzó, nyugodt,vendégekkel jól kommunikáló,tapasztalattal rendelkező, dolgozók jelentkezését várjuk.Hölgyek jelentkezését várjuk a kifőzdénkbe.A pultos munka mellett konyhán való besegítés szükség esetén.

Munkaidő heti 5 nap napi 10 óra.
Fizetés megegyezés szerint .

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal lehet, fizetési igény megjelölésével.

saranglaszlo@hotmail.com

Kapcsolatfelvétel a hirdetővel

0620XXXXXXX megjelenítés
Hirdetés feladó neve:
Hirdetés feladó további hirdetései »

Ha elégedett vagy a Startapróval,
nyomj egy
-et!
Ha javítanivalóra bukkantál, mondd el Ügyfélszolgálatunkon! Köszönjük!

Hasonló hirdetések

CNC marós állásajánlat

Főbb feladatok: - Heidenhain és Fanuc vezérlésű marógépen való munkavégzés - A gép önállóan történő...
0 Ft

Tervező mérnök - gépész

1
Az Excel Csepel Szerszámgépgyártó Kft.Keres csepeli munkahelyre tervező mérnök - gépész /3d modellezés...
0 Ft

Kézi rakodó,anyagmozgató

1
Kézi anyagmozgatásra keresünk kollégákat a 22.kerületbe,12 órás két műszakos munkarendbe. Feladatok:...
0 Ft
x