Promótereket keresünk vezető modellügynökséghez! Gyakorlatot nem igényel!

Feladás ideje: 2017.02.24. Hirdetés azonosítója: COM 4131275

Hirdetés adatai

Hirdetés helye

XIV. kerület

Pozíció

Promóter

Orientáció

HR, munkaügy

Munkavégzés helye

Budapest

Foglalkoztatás módja

határozatlan idejű

Munkaidő

teljes munkaidős állás

Fizetési szint

kiemelkedő

Speciális jelleg

gyakorlatot nem igényel

Hirdetés szövege

Évek óta a piacon lévő, fejlődő modellügynökség keres új kollégát.

Te leszel a cég HR/Casting munkatársa, aki képvisel minket, ezért ez nemcsak egy hétköznapi munka, hanem rengeteg szakmai lehetőséggel és kihívással járó lehetőség.

Feladatok:

-teljeskörű toborzás, kiválasztás (évi 50 pozíció feltöltése + a fluktuáció pótlása
-adminisztráció
-közreműködés a HR stratégiai fejlesztések kidolgozásában, meetingeken való részvétel

Elvárások:

-minimum középfokú végzettség
-bármilyen tapasztalat toborzás-kiválasztás területén
-kiváló kapcsolatteremtő- és kommunikációs képesség
-precizítás
-felhasználó szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word)

Előny:

-felsőfokú, HR szakirányú végzettség
-társalgási szintű angol nyelvtudás
-Több éves tapasztalat HR területen
-Hasonló cégeknél szerzett tapasztalat (modellügynökségek, fotó/videó studió, szépségversenyeken, éjszakai életben való jártasság, stb.)

Amit nyújtani tudunk:

-Kellemes környezet
-Jó csapat
-Versenyképes, jutalékos jövedelem rendszer
-Rugalmas munkabeosztás

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal lehet a munkamodell@gmail.com email címen!

Kapcsolatfelvétel a hirdetővel

A telefonszám nem publikus.
Hirdetés feladó neve:
Kovács Zsolt
Hirdetés feladó további hirdetései »

Ha elégedett vagy a Startapróval,
nyomj egy
-et!
Ha javítanivalóra bukkantál, mondd el Ügyfélszolgálatunkon! Köszönjük!