Mezőgazdasági betanított munka Budapest mellett

Feladás ideje: 2017.02.03. Hirdetés azonosítója: COM 4106728

Hirdetés adatai

Hirdetés helye

Ócsa

Cégnév / szektor

WHC Kft.

Pozíció

Betanított munkás

Orientáció

Fizikai munka, segédmunka

Munkavégzés helye

Ócsa

Foglalkoztatás módja

határozatlan idejű

Munkaidő

teljes munkaidős állás

Fizetési szint

versenyképes

Hirdetés szövege

Hosszú távú, heti fizetéses, betanított munkalehetőség azonnali kezdéssel Ócsán, vonzó körülmények között.

Feladatok:
• paradicsom és dinnye palánták előkészítése, gondozása
(üvegházakban, később szántóföldeken)

Előnyt jelent:
• saját gépjármű
• összeszokott csoportok

Amit kínálunk:
• Bejelentett, egész éves munkalehetőség
• Azonnali kezdés
• Heti kifizetés
• Nettó 650-700 Ft-os órabér

Munkaidő: H-P, 7:00-16:00-ig
Munkavégzés helye: Ócsa

Jelentkezését pár szavas bemutatkozással (munkatapasztalat, lakhely, saját gépjármű?, stb.), és telefonszámmal várjuk e-mail címünkre: whc.szolnok@whc.hu

Facebook elérhetőségünk:
Budapesti állások WHC Kft.

„Jelentkezésével hozzájárul személyes adatai kezeléséhez a www.whc.hu oldalon elérhető szabályzat szerint.. Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-102776/2016 ”

Kapcsolatfelvétel a hirdetővel

A telefonszám nem publikus.
Hirdetés feladó neve:
WHC Kft. Budapest
Hirdetés feladó további hirdetései »

Ha elégedett vagy a Startapróval,
nyomj egy
-et!
Ha javítanivalóra bukkantál, mondd el Ügyfélszolgálatunkon! Köszönjük!