Külkereskedelmi munkatársat keresünk (Angol)

Feladás ideje: 2017.02.23. Hirdetés azonosítója: COM 4129543

Hirdetés adatai

Hirdetés helye

Ócsa

Cégnév / szektor

C.S.O. Gumi Kft

Pozíció

Külkereskedelmi munkatárs

Orientáció

Építőipar, ingatlan

Munkavégzés helye

Ócsa

Iskolai végzettség

középfokú

Nyelvtudás

angol

Foglalkoztatás módja

határozatlan idejű

Munkaidő

teljes munkaidős állás

Fizetési szint

átlagos

Hirdetés szövege

Főbb feladatok, munkák:
- napi kapcsolattartás meglévő külföldi partnereinkkel
- új külföldi ügyfelek felkutatása, kapcsolattartás
- rendelések adminisztrálása a teljesítésig
- adminisztratív ügyintézések (árajánlatok, szerződések készítése, számlák kiállítása, szállítólevelek (CMR) készítés, EKÁER szám menedzsment)
Az álláshoz tartozó elvárások:
- tárgyalóképes szintű angol nyelvismeret
- felhasználói szintű, irodai munkavégzéshez szükséges számítógépes ismeretek (word, excel, internet, levelező program)
- minimum középfokú végzettség
- megbízható, alapos, lelkiismeretes, felelősségteljes, önálló munkavégzés
- kitartó, türelmes, könnyen kommunikáló és jó feladatmegoldó képességű
- B kategóriás jogosítvány, saját gépjármű
- esetenkénti külföldi utazások vállalása
Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
- értékesítésben szerzett tapasztalat
- műszaki / építőipari ismeretek
- meglévő ügyfélkör / kapcsolatrendszer
- számlázó program, valamely vállalatirányítási rendszer ismerete
Amit kínálunk:
- céges mobiltelefon
- utazási és munkába-járási költségtérítés
- fejlődési lehetőség (betanítás a kezdetektől)
- utazási lehetőség
Szükséges tapasztalat:
- 1-3 év kereskedelmi tapasztalat
Munkavégzés helye: Ócsa
Jelentkezni e-mailen, fényképes önéletrajzzal!

Kapcsolatfelvétel a hirdetővel

0630XXXXXXX megjelenítés
Hirdetés feladó neve:
Vágó Szabolcs
Hirdetés feladó további hirdetései »

Ha elégedett vagy a Startapróval,
nyomj egy
-et!
Ha javítanivalóra bukkantál, mondd el Ügyfélszolgálatunkon! Köszönjük!