Hostess munkatárs (Dunaújváros)

Feladás ideje: 2017.04.12. Hirdetés azonosítója: COM 4184569
Kölcsön gyorsan?

Válogass az ajánlatok között!

Érdekel!

Hirdetés adatai

Hirdetés helye

Dunaújváros

Cégnév / szektor

TeleMedia Kft.

Pozíció

Hostess munkatárs

Orientáció

Adminisztráció, irodai munka

Munkavégzés helye

Dunaújváros

Iskolai végzettség

középfokú végzettség

Foglalkoztatás módja

határozatlan idejű

Munkaidő

részmunkaidős állás

Fizetési szint

versenyképes

Hirdetés szövege

Kiemelt partnerünk, az egyetemes földgázszolgáltatást immár országosan nyújtó
Főgáz ügyfeleinek magas színvonalú kiszolgálása érdekében

HOSTESS munkatársat keresünk a Főgáz dunaújvárosi személyes ügyfélszolgálati irodájába (7 óra)

Feladatai:
• Az ügyfélszolgálati irodára érkező ügyfelek részére tájékoztatás nyújtása, az ügyintézéshez szükséges sorszámosztás biztosítása
• Egyszerűbb ügyintézést igénylő ügyekben a szükséges nyomtatványok átadása valamint segítségnyújtás azok kitöltésében
• Az érdemi ügyintézéshez szükséges nyomtatványok meglétének ellenőrzése, hiány esetén pótlással kapcsolatos tájékoztatás nyújtása
• Az ügyfélszolgálati irodákon kihelyezett ügyféltelefonok valamint az online ügyfélszolgálati felület használatához segítség nyújtása
• Időpontfoglalás és mérőállás rögzítés igény szerinti biztosítása

A jelentkezővel szemben támasztott követelmények:
• középfokú iskolai végzettség (érettségi)
• legalább 3 év releváns munkatapasztalat
• számítógépes felhasználói ismeretek
• jó kommunikációs készség
• önállóság
• monotóniatűrés
• megbízhatóság
• stressztűrő képesség

Amit munkáltatóként nyújtunk:
• stabil, biztonságos munkahely
• tervezhető munkaidő beosztás
• versenyképes bérezés és juttatások
• munkába járás támogatása
• teljes körű szakmai felkészítő tréning
• modern, kellemes munkakörnyezet

Munkavégzés helye: Dunaújváros

A fényképes, bérigénnyel ellátott önéletrajzokat a pozíció megjelölésével a következő e-mail címre várjuk: allas@telemedia.hu

Egyéb információk:
A munkába állást min. 5 napos, intenzív képzés előzi meg részben Budapesten, részben Székesfehérváron (a betanulás alatt a szállással és utazással kapcsolatos költségeket viseljük).

Kapcsolatfelvétel a hirdetővel

061XXXXXXX megjelenítés
Hirdetés feladó neve:
Torma Judit
Hirdetés feladó további hirdetései »

Ha elégedett vagy a Startapróval,
nyomj egy
-et!
Ha javítanivalóra bukkantál, mondd el Ügyfélszolgálatunkon! Köszönjük!