Gombatermesztési asszisztens

Feladás ideje: 2017.07.04. Hirdetés azonosítója: COM 4375388
Kölcsön gyorsan?

Válogass az ajánlatok között!

Érdekel!

Hirdetés adatai

Hirdetés helye

Ócsa

Pozíció

Orientáció

Gyártás, termelés, mérnök

Munkavégzés helye

Ócsa

Foglalkoztatás módja

határozatlan idejű

Munkaidő

teljes munkaidős állás

Fizetési szint

versenyképes

Hirdetés szövege

Társaságunk, a Bio-Fungi Kft. Magyarország és a régió vezető gombatermesztő és komposztgyártó cége Gombatermesztési asszisztenst keres ócsai üzemegységébe.

Feladatok:
- A termelés vezető irányítása alatt asszisztensi feladatok ellátása.
- Operatív részvétel a technológiai segédanyagok ellenőrzésében – energia, víz- folyamatos készletezésében.
- Részt vesz termelés műszaki feltételeinek ellenőrzésében
- Technológiai utasítások betartása
- A termelésvezetővel együtt javaslatok kidolgozása a termelési folyamatok javítására

Elvárások:
- Középfokú mezőgazdasági
- Felhasználói szintű PC ismeretek
- Jó kommunikációs készség
- Jó szervezőkészség
- Önálló munkavégzés, döntésképesség
- Terhelhetőség
- Felelősségteljes munkavégzés
- „B” kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:
- Műszaki berendezések üzemeltetésében szerzett tapasztalat
- Gombaipari tapasztalat nem szükséges
- Megfelelően elkötelezett jelentkező esetén pályakezdőket is várunk!

Amit kínálunk:
- Versenyképes fizetési + juttatási rendszer
- Bejárás támogatása
- Hosszú távú, biztos munkalehetőség, stabil háttér

Munkavégzés helye: Ócsa-Alsópakony külterület

Jelentkezni a karrier@biofungi.hu e-mail címen a pozíció nevének megjelölésével lehet.

Kapcsolatfelvétel a hirdetővel

0630XXXXXXX megjelenítés
Hirdetés feladó neve:
Bio Fungi
Hirdetés feladó további hirdetései »

Ha elégedett vagy a Startapróval,
nyomj egy
-et!
Ha javítanivalóra bukkantál, mondd el Ügyfélszolgálatunkon! Köszönjük!