Agrármérnök/Kertész üzemmérnök

Feladás ideje: 2017.07.04. Hirdetés azonosítója: COM 4375382
Kölcsön gyorsan?

Válogass az ajánlatok között!

Érdekel!

Hirdetés adatai

Hirdetés helye

Ócsa

Cégnév / szektor

Bio-Fungi Kft.

Pozíció

Agrármérnök/Kertészmérnök

Orientáció

Gyártás, termelés, mérnök

Munkavégzés helye

Ócsa

Foglalkoztatás módja

határozatlan idejű

Munkaidő

teljes munkaidős állás

Fizetési szint

versenyképes

Hirdetés szövege

Társaságunk, a Bio-Fungi Kft. Magyarország és a régió vezető gombatermesztő és komposztgyártó cége

Agrármérnök vagy kertész üzemmérnök

keres ócsai üzemegységébe.

Feladatok:

A termelés vezető irányítása alatt termesztési feladatok ellátása.
A termelésvezetővel együtt koordinálja és megszervezi a termesztési alapanyagok beszállítását.
Operatív részvétel a technológiai segédanyagok ellenőrzésében és megszervezésében – energia, víz- folyamatos készletezésében.
Részt vesz termelés műszaki feltételeinek ellenőrzésében, koordinálásában.
Technológiai utasítások betartása és betartatása, részvétel a munkaszervezés fejlesztésében.
Napi operatív szedési/termesztési feladatok, termelésirányításban való közreműködés.
A termelésvezetővel együtt javaslatok kidolgozása a termelés/szedés erőforrásainak jobb felhasználása érdekében.
Aktív kapcsolattartás a kereskedelmi osztállyal és a társosztályokkal.
Elvárások:

Munkavállalók szervezésében, irányításában szerzett tapasztalat
Felsőfokú mezőgazdasági végzettség
Középfokú angol és/vagy német nyelvismeret
Felhasználói szintű PC ismeretek
Jó kommunikációs készség
Jó szervezőkészség
Önálló munkavégzés, döntésképesség
Terhelhetőség
Felelősségteljes munkavégzés
„B” kategóriás jogosítvány
Előnyt jelent:

Közép és/vagy felsőfokú műszaki végzettség
Műszaki berendezések üzemeltetésében szerzett tapasztalat
Gombaipari tapasztalat nem szükséges
Megfelelően elkötelezett jelentkező esetén pályakezdőket is várunk!
Amit kínálunk:

Versenyképes fizetési + juttatási rendszer
Bejárás támogatása
Hosszú távú, biztos munkalehetőség, stabil háttér
Munkavégzés helye: Ócsa-Alsópakony külterület

Jelentkezni a karrier@biofungi.hu e-mail címen a pozíció nevének megjelölésével lehet.

Kapcsolatfelvétel a hirdetővel

0630XXXXXXX megjelenítés
Hirdetés feladó neve:
Bio Fungi
Hirdetés feladó további hirdetései »

Ha elégedett vagy a Startapróval,
nyomj egy
-et!
Ha javítanivalóra bukkantál, mondd el Ügyfélszolgálatunkon! Köszönjük!